Друзі СкаЖені!

А ви знали, що в Україні виготовляють справжній спеціалізований (не пристосований) літак для сільського господарства. А ви, знаєте, щось про програму «ЛІТАК АГРОНОМА»?!

Історія така! Мені надіслали фотографію літака, на якому з’явилася наліпка нашої спільноти «СкаЖений Агроном». Я бачив наші наліпки на Порше, а на літаку перший раз! З’ясувалося, що в Запорізький області є сучасне сертифіковане виробництво цих чудових вітчизняних машин! Розмова з виробниками літака нас привела до великого бажання познайомитися ближче і задати запитання які нас дуже цікавлять. Адже ж, цей літак коштує менше чим сучасний обприскувач в гарним кліренсом, невибагливий до обслуговування, має непогані економічні характеристики, не потребує колії і може зайти в поле після зливи!))

Якщо нічого не зміниться, завтра цей літак прилетить до нас на знімальний майданчик! Чекаємо з нетерпінням!

blank  blank

Думаю, що СкаЖені можуть вже поставити свої запитання стосовно обробки полів з застосуванням легких літаків. Пишіть в коментарі! А ми цю тему будемо ретельно досліджувати, як досліджуємо тему застосування мікродобрив «ДоброДій» з яскраво вираженими антибактеріальними і антигрибковими властивостями. Ми, разом з вами, докопаємося до істини!

Отримуйте поради і коментарі СкаЖених агрономів оперативно в нашій групі на Facebook, читайте новини в Twitter, на каналі в Telegram, завантажуйте додаток в AppStore і Google Play, підписуйтесь на нас в Instagram та переглядайте відео на YouTube.