Оскільки ТОВ «Сингента» (надалі – Організатор) має на меті підвищення обсягів продажу продукції (засоби захисту рослин та насіння) (надалі – Продукція) на території України. Оскільки сільгоспвиробники (надалі – Сільгоспвиробники, Учасники) зацікавлені у використанні якісних засобів захисту рослин та насіння, та їх придбанні за найбільш вигідними цінами. Оскільки офіційні дистриб’ютори ТОВ «Сингента» (надалі – Дистриб’ютори) зацікавлені у збільшенні обсягів реалізації засобів захисту рослин і насіння, і, як результат, – збільшення прибутку, що є предметом та метою їхньої господарської діяльності. Оскільки Організатор, Дистриб’ютори та Учасники зацікавлені у стимулюванні взаємовигідної співпраці та розвитку довгострокових партнерських відносин, то Організатор впроваджує маркетингову Акцію «Зростання бізнесу» (надалі – Програма) на умовах викладених нижче.

ВИНАГОРОДА

Винагорода включає наступні знижки:

Знижка 1% за мінімальний об’єм закупівлі продукції компанії «Сингента» 55 000 000,00 грн. (без ПДВ та урахування Знижки) протягом 2018 року. Сума знижки розраховується Організатором як відсоток від ціни Продукції, що реалізовується Організатором Дистриб’юторам на умовах 100% передоплати (Додаток 3 до цієї Програми) помножена на загальну кількість Продукції, що зазначається у Заявці. Дана Знижка надається Учаснику Дистриб’ютором в обмін на Ваучер лише у разі придбання Учасником у Дистриб’ютора вказаної у Заявці Продукції обсягом не менше, ніж 95% від обсягу Продукції, зазначеної у Заявці.

Якщо загальний об’єм замовленої Продукції з 1 листопада 2017 року по 31 жовтня 2018 році зріс від 5,0% до 9,9% у порівнянні з періодом 1 листопада 2016 року – 31 жовтня 2017 року – в такому разі Учасник отримує Знижку 1% на всю Продукцію, що Учасник придбав протягом дії Акції.

Якщо загальний об’єм замовленої Продукції з 1 листопада 2017 року по 31 жовтня 2018 році зріс від 10% і більше порівняно з періодом 1 листопада 2016 року – 31 жовтня 2017 року – в такому разі Учасник отримує Знижку 2%, на всю Продукцію, що Учасник придбав протягом дії Акції.

Якщо Учасник виконує умови у пп. 4.1.2 та 4.1.3 протягом строку дії Акції, але після подання Заявки, то дія Ваучера розповсюджується тільки на закупки Продукції Учасником у наступному році.

У разі відмови від Винагороди вартість Акційної Продукції не компенсується грошовим еквівалентом чи іншими призами.

Винагорода надається у вигляді знижки на Заявку у вигляді ваучеру або як додаткова знижка за зростання у вигляді ваучеру.

ТЕРМІН ДІЇ ПРОГРАМИ

Строк дії Програми, протягом якого Учасник може надати Організатору Заявку – з 5 лютого 2018 до 9 лютого 2018 року

Строк дії Програми – з 05.02.2018 по 1 грудня 2018 року.

Термін дії Ваучеру на додаткову знижку – 1 рік (365 днів) з дати видачі, вказаної на Ваучері.

Більше деталей https://www.syngenta.ua/news/specialni-propoziciyi/marketingova-akciya-zrostannya-biznesu