Filter by

– демоділянки
– представники
– агроподії
blank

Зустрічайте команду

Сергій Андрющенко
Сергій Андрющенкозасновник проекту
Ірина Кушка
Ірина Кушкаспівзасновник проекту
Галина Зубчук
Галина Зубчуккоординатор магазину сувенірки
Завантажити презентацію проекту

Сконтактуйте з нами

Вітаємо!

Сподіваємося, що ти не випадково потрапив на наш сайт-хаб!? Впевнені, що тобі тут сподобається!

Читай наш сайт і будь завжди в курсі агроподій, збережи посилання на наш сайт в розділі «Вибране»!

Створення порталу «Скажений Агроном» ТМ (в майбутньому Агропортал AGROHUB TM) стало логічним продовженням розвитку і навіть «інтервенцією присутності» в Інтернеті елементів професійних комунікацій, створеної в березні 2016 року спільноти «Скажений Агроном».

Спільнота створена у форматі професійного клубу, для комунікацій між усіма учасниками сільськогосподарського виробництва в Україні та за її межами: агрономами агропідприємств; фермерами; експертами компаній-виробників насіння, засобів захисту рослин, добрив, сільськогосподарської техніки; інших компаній матеріально-технічного забезпечення; студентами, викладачами і науковими співробітниками профільних навчальних закладів; трейдерами та іншими фахівцями. Сьогодні – це спільнота, яка об’єднує найактивніше ядро ​​фахівців, відкритих для комунікацій.

Проект «Скажений Агроном» ТМ виконує також просвітницьку місію. Він дозволяє фахівцям обмінюватися досвідом, ефективними рішеннями щоденних проблем, акумулює практичні знання тисяч фахівців, що працюють на землі, створює надійну та оперативну комунікацію між виробництвом, наукою, постачальниками і фахівцями збуту готової продукції.
Проект «Скажений Агроном» об’єднує учасників груп в Фейсбуці «Скажений Агроном», «Скажений Садівник» і «Скажений Тракторист». В рамках і форматі спільного проекту запускається в роботу застосунок «Скажений Агроном».

Відмінною особливістю нашого порталу буде його інтерактивність, тобто, всі зареєстровані учасники зможуть за будь-яку свою продуктивну активність отримувати конвертовані у валюту спільноти бали.

Наш проект дуже динамічний і вимагає дотримання «Правил Скаженого руху».

Ми не боїмося помилок і падінь, ми розраховуємо на щиру зацікавленість і допомогу всіх учасників нашого проекту.

У добру путь, друзі!