XIV Міжнародний молочний конгрес

Головна/XIV Міжнародний молочний конгрес
Завантаження Події
Це подія пройшло.

Молочна галузь України розпочала активний процес трансформації – зміни у кліматі, геополітичній та політичній ситуації у світі підштовхують нас до розвитку та удосконалення. Сучасний світ вимагає вміння швидко адаптуватися до змін. Як при цьому залишатися ефективним гравцем молочного ринку –  обговоримо на XIV Міжнародному молочному конгресі.

ХІV Міжнародний молочний конгрес – це близько 70 % аграріїв молочного сектору, серед яких спеціалісти, ветеринари, технологи, менеджери, експерти галузі, представники влади, посольств, міжнародних організацій, фінансових установ, комерційних компаній, ЗМІ і багато інших. Разом зі світовими та вітчизняними експертами ми обговоримо нові виклики і можливості молочної галузі України, разом формуватимемо аграрну політику сектору, розберемося із законодавчими змінами, навчимося заробляти більше разом, дізнаємося про ефективні інструменти адаптації до кліматичних змін та завдяки яким управлінським і технологічним рішенням молочно-товарна ферма стає рятівним колом для всього АПК, головним генератором соціальної стабільності на селі та наповнювачем місцевого і державного бюджету.

Представники влади, громадських об’єднань, міжнародних організацій, народні депутати, виступатимуть під час круглих столів та не оминуть увагою гострі, актуальні питання галузі тваринництва: відновлення роботи Мінагро, механізми державної підтримки і розвитку, ринок землі, національну програму розвитку галузі та багато іншого. Всеукраїнська ветеринарна конференція об’єднає лікарів ветеринарної медицини з усієї України навколо профілактики, лікування незаразних, а також інфекційних та інвазійних хвороб у ВРХ, способів покращення ефективності відтворення корів. Також спільно з нашими партнерами ми готуємо надзвичайно цікаві локації – спеціалізовану виставку по молочному скотарству та ярмарок-дегустацію від українських виробників молочної продукції «Смакуй Українське».

ТОП актуальних тем конгресу: відновлення роботи Мінагро, механізми державної підтримки, ринок землі, національна програма розвитку галузі нові стандарти якості молока, проблеми імпорту та фальсифікату молочної продукції, ефективні інструменти боротьби з кліматичними змінами та чому якісне молоко виробляти вдвічі вигідніше профілактика, лікування незаразних, а також інфекційних та інвазійних хвороб у ВРХ, способіи покращення ефективності відтворення корів Запрошуємо вас і чекаємо на найзначнішій події молочної галузі України!

Організатори події: Асоціація виробників молока (АВМ), Всеукраїнська аграрна рада (ВАР), Міжнародна фінансова корпорація (IFC) та компанія Dykun.

Отримуйте поради і коментарі СкаЖених агрономів оперативно в нашій групі на Facebook, читайте новини в Twitter, на каналі в Telegram, завантажуйте додаток в AppStore і Google Play, підписуйтесь на нас в Instagram та переглядайте відео на YouTube.