Project Description

Агробаза – найпопулярніший додаток для фермерів і агрономів. База даних агрознань зі шкідниками, бур’янами, каталогом захворювань і всіх зареєстрованих пестицидів в країні.

Легко знайти бур’яни, хвороби і комах або шкідників в ваших полях і перевірити, які засоби захисту рослин допоможуть вам вирішити проблеми сільського господарства та допоможуть виростити хороший врожай з меншими витратами на пестициди, фунгіциди або гербіциди.

Агробаза використовується серед зернових, овочевих, фруктових і горіхових, садівничних та тваринних ферм для досягнення більшої продуктивності сільського господарства з хорошим врожаєм зернових.

Ця програма була розроблена, щоб бути простою у використанні в польових умовах для практичної допомоги Консультантам з зернових, Виробникам, Учням агрономів і студентам Агрономам. Правильне виявлення бур’янів, хвороб, шкідників є першим кроком до ефективного контролю.

В «Агро базі» фермери знайдуть повний опис засобів захисту від бур’янів, хвороб, шкідників, комах, з посиланням на них, даючи можливість вибрати правильний продукт для захисту рослин від певної проблеми. Також, ми надаємо інформацію про реєстрацію засобів захисту рослин і дату закінчення терміну. Та, найважливіше, надаємо інформацію про ефективність цих засобів при різних проблемах.

Додаток допомагає агрономам, фермерам, дистриб’юторам або робітникам ферми легко знайти продукт через актуальний матеріал, назву, категорію або культуру. Роблячи пошук у полі, фермер або агроном може легко визначити бур’ян, шкідників, комах, хвороби, шукаючи їх за загальною назвою, латинською назвою, категорію або культурою.

Отримуйте поради і коментарі СкаЖених агрономів оперативно в нашій групі на Facebook, читайте новини в Twitter, на каналі в Telegram, завантажуйте додаток в AppStore і Google Play, підписуйтесь на нас в Instagram та переглядайте відео на YouTube.