Project Description

Друзі! Пропонуємо скористатися унікальним сервісом «Агропрогноз», що дозволяє прогнозувати виникнення хвороб та шкідників на полях і надавати рекомендації щодо профілактики й захисту рослин! ☝За допомогою сервісу ви завжди знатимете не тільки про можливість виникнення проблемних ситуацій на полях, а й способи їх вирішення.

На підставі даних, зібраних від більш ніж 60 метеостанцій, система дозволяє спрогнозувати настання сприятливих для розвитку хвороб і шкідників умов та своєчасно попередити вас про це, а також надати рекомендації щодо профілактики й захисту рослин від шкідливих чинників. Все, що вам потрібно зробити для цього, — зареєструватися на сайті: 📌 https://www.agroprognoz.com.ua/ та вказати розташування полів і культури, які вирощуються.

📨 За високої вірогідності розвитку шкідливих об’єктів «Агропрогноз» проінформує вас про це за допомогою повідомлень, персоналізація яких дозволить вам самостійно вирішити, які з повідомлень ви хочете отримувати і яким способом (тільки еmail, SMS і еmail).
Використання сервісу абсолютно безкоштовне!

Отримуйте поради і коментарі СкаЖених агрономів оперативно в нашій групі на Facebook, читайте новини в Twitter, на каналі в Telegram, завантажуйте додаток в AppStore і Google Play, підписуйтесь на нас в Instagram та переглядайте відео на YouTube.