Project Description

Найпопулярніший інструмент точного землеробства для ефективного способу відбору проб ґрунту у ваших полях

Як використовувати пробник ґрунту:
1. Намалюйте ваше поле на мапі або обійдіть за допомогою інструменту виміру GPS
2. Встановіть розмір сітки зразка для кожного поля
3. Почніть точну навігацію до поциції захвата вашого зразка
4. Напишіть номер партії на торбі з ґрунтом
5. Перейдіть до наступної POI позиції на полі

Це самий просунутий спосіб, щоб зробити ефективний відбір проб ґрунту на всіх ваших полях ферми, за дуже короткий час.
Найперший крок до точного землеробства є правильний відбір проб ґрунту з точним методом та інструментами для точного аналізу ґрунту. Наш додаток допоможе заощадити багато часу, використовуючи навігацію прямо до позиції захвату грунту, що дозволяє уникнути непотрібного руху по полю.
Якщо ваша ферма використовує високоточні інструменти для сільского господарства, такі як GPS приймачі, GPS-навігатори, системи паралельного водіння, трактори та зернозбиральні телематики та інші інструменти для точного землеробства, такі як безпілотні літальні апарати, UVA і ви до сих пір плануєте зробити NDVI для індексу росту рослин, маєте плани щодо посіву та підкорму, зміни швидкості вашого сільськогосподарського обладнання на карті, ви повинні у першу чергу зробити відбір проб ґрунту.
Якщо ви вирощуюте кукурудзу, пшеницю, сою, ячмень, ріпак та інші зернові на вашій рослинній / молочній фермі, ми вважаємо, що наше рішення буде корисним для вас.
Для кращої продуктивності ферми агрономи рекомендують перед плануванням посіву різних культур, таких як пшениця, кукурудза, соєві боби, зробити аналіз грунту і визначити рівень живлення в ґрунті. Дивлячись на макро поживних речовин фосфору, калію, азоту, фермери та агрономи можнуть розрахувати кількість підживлення, перш ніж робити посів та посадку. Використовуючи технології точного землеробства, агрономи рекомендують проводити відбір проб ґрунту один раз в два роки, щоб контролювати структуру ґрунту і макро рівень поживних речовин.

Рішення для сільского господарства, виявник бур’янів, виявник хвороб і комах, платформи та додатки для керування фермою. Цей додаток створений для фермерів, агрономів, помічників фермера, сільскогосподарських компаній. Зернові, зернові культури, пшениця, ячмінь, соя, кукурудза.
Трактор, комбайн, сільськогосподарська техніка, new holland , case, john deere, class. Крім того, різні агро компанії такі, як adama, basf, bayer, monsanto, du point, syngenta та виробники пестицидів, гербіцидів, інсектицидів.