На Білоцерківському заводі препаративних форм ALFA Smart Agro встановлено інноваційну лінію з виробництва гербіцидів у препаративній формі суспензійних емульсій. Виробнича потужність лінії складає близько 20 тонн готової продукції на добу.

Виробництво суспензійних емульсій є технологічно найбільш складним процесом, адже вимагає поєднання органічних та неорганічних речовин. Мікрочастинки діючих речовин вкриваються органічною оболонкою, яка забезпечує максимально тривалу дію препарату та посилену ефективність. Завдяки наявності органічних компонентів суспоемульсії мають значно м’якшу дію щодо культурних рослин.

blank

«Для аграріїв початок виробництва гербіцидів у формі суспензійних емульсій на БЗПФ означає новий рівень якості таких препаратів. Ми ретельно контролюємо кожен етап – від перевірки якості сировини до підтвердження відповідності готового продукту міжнародним стандартам CIPAC. Препарати, які виготовлятимуться на новій лінії, мають надзвичайно складну рецептуру, розроблену науковцями ALFA Smart Agro. Однак технологічні можливості БЗПФ дозволяють з успіхом вирішувати саме такі завдання», – зазначає Роман Шпаченко, директор Білоцерківського заводу препаративних форм.

Лінія для виробництва суспензійних емульсій встановлена в окремому цеху, де, відповідно до міжнародних стандартів Crop Life, зосереджено виробництво лише гербіцидів. Таким чином виключена можливість перехресного забруднення під час виробництва гербіцидів та інших видів ЗЗР. Даний цех повністю відокремлений від інших приміщень, доступ до нього регламентований відповідно до світових стандартів галузі.

blankПерший продукт, виробництво якого буде здійснено на новій лінії БЗПФ – двокомпонентний ґрунтовий гербіцид Оскар Преміум® (пропізохлор, 450 г/л + тербутилазин, 215 г/л).

Найближчим часом ALFA Smart Agro перенесе на БЗПФ виробництво післясходового системного гербіциду Хаммер Дуо® (2,4 Д-2-етилгексиловий ефір, 491,5 г/л + флорасулам, 8,5 г/л), який також є суспензійною емульсією.

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до менеджера з маркетингу ALFA Smart Agro Тетяни Бельмас: +380 50 422 91 66, tetyana.belmas@alfasmartagro.com

Отримуйте поради і коментарі СкаЖених агрономів оперативно в нашій групі на Facebook, читайте новини в Twitter, на каналі в Telegram, завантажуйте додаток в AppStore і Google Play, підписуйтесь на нас в Instagram та переглядайте відео на YouTube.