Друзі, колеги, СкаЖені! Здавалося б, рік закінчується і наш спільний з компанією БАЙЄР проєкт «АгроАрена Досвід» можна закривати: але ні, зарано!

Ще є питання, про які варто поговорити восени. І сьогодні ми у Вінницькій області, господарстві «Соняшний двір». Тут не лише є товарні посіви кукурудзи гібридів Декалб, але й дослідні ділянки на яких працюють експерти компанії БАЙЄР. Про що сьогодні піде розмова? Про звичайні речі, про які завжди говорять навесні, а восени чомусь забувають. У нас з вами є можливість, разом з експертом компанії БАЙЄР проаналізувати як вплинули таки чинники, як густота посіву і строки посіву на продуктивність гібридів Декалб. Також, тут закладено технологічний дослід, в якому вивчається вплив маси 1000 зерен та глибини заробки на індивідуальну продуктивність та врожайність гібридів кукурудзи.

Ігор Мовчан, менеджер із технологій вирощування сільськогосподарських культур, детально ознайомить вас із результатами дослідів та дасть цінні практичні рекомендації. Свої запитання ви можете поставити в коментарях до цього відео тут на «СкаЖеному Агрономі», або на Ютюб каналі компанії БАЙЄР.

Отримуйте поради і коментарі СкаЖених агрономів оперативно в нашій групі на Facebook, читайте новини в Twitter, на каналі в Telegram, завантажуйте додаток в AppStore і Google Play, підписуйтесь на нас в Instagram та переглядайте відео на YouTube.