Друзі, колеги СкаЖені!
Минулого тижня ми анонсували для вас новий спільний інформаційний проєкт компанії «Байєр» (Агрономіка Україна) та «СкаЖеного Агроному» – «Досвід. Агро Арена».

Матеріали для цього проєкту записуються провідними фахівцями на Агро Аренах компанії «Байєр» (Захід і Південь). Цей проєкт дає можливість кожному агроному побачити найцікавіші моменти в розвитку культур на Агро Аренах, почути аналіз ситуації, що складається на дослідних полях, отримати актуальні рекомендації, щодо використання технологічних прийомів та ЗЗР, а також поставити свої запитання фахівцям компанії і отримати на них відповіді.

Завдяки нашому проєкту, кожної неділі, фермер, агроном, фахівець сільськогосподарського виробництва, студент, науковець зможуть у реальному часі спостерігати розвиток культур на Агро Аренах (Південь, Захід) компанії «Байєр». Статистика переглядів першого випуску, говорить нам про те, що ми, разом з вами, на правильному шляху.

У другому випуску ми пропонуємо вам переглянути відео огляд з Агро Арени Південь. Почути цікаву інформацію про вплив цьогорічних погодних умов Півдня на розвиток рослин.
Нагадуємо, що кожен з вас може поставити свої запитання до фахівців компанії «Байєр» в коментарях до цього випуску, або прокоментувати виступи фахівців компанії. Після закінчення першого циклу з чотирьох випусків, ми, разом з компанією «Байєр» (Агрономіка Україна) відзначимо Найактивніших учасників нашого спільного проєкту…

 

Переглянути відео:
АгроАрена Південь можна за лінком ➡️ https://bit.ly/3d0b3DI
АгроАрена Захід: ➡️ https://bit.ly/3eiASzd

Отримуйте поради і коментарі СкаЖених агрономів оперативно в нашій групі на Facebook, читайте новини в Twitter, на каналі в Telegram, завантажуйте додаток в AppStore і Google Play, підписуйтесь на нас в Instagram та переглядайте відео на YouTube.