Вітання всім СкаЖеним!
Цьогоріч конкурс “Кращий молодий агроном 2021” організовано спільними зусиллями Журналу Agroexpert та Комунікаційної спільноти “СкаЖений Агроном”.
У теоретичній частині конкурсу взяли участь понад 100 молодих конкурсантів.
Ті з них, що стали кращими в теоретичній частині перейшли до наступного етапу, а саме ПОЛЬОВОЇ БОРНІ – практичної частини конкурсу.
Ця складова вже вчетверте введена в конкурс з ініціативи спільноти СкаЖений агроном. Вперше в онлайн форматі 2018 року, вдруге на майданчику виставки “Міжнародні дні поля в Україні”, і останні два роки теж в онлайні.
Фіналісти першої частини конкурсу записали відео з відповідями на запитання фахівців, і ви, маєте змогу проголосувати за них і підтримати їх вподобайкою.
Впродовж трьох днів ми публікуємо відповіді всіх фіналістів «Польової БОРНІ» молодих агрономів. Відео всіх учасників-фіналістів ви можете переглянути на каналі СкаЖеного агронома в Youtube: https://bit.ly/3ARyPOf
Після перегляду всіх відповідей, ми розмістимо в спільноті таблицю для голосування і, разом з вами, виберемо переможця «Польової БОРНІ 2021».
Дякуємо за вашу підтримку, колеги!
На фото: фінальні зустрічі фіналістів 2019-2020 років.
Отримуйте поради і коментарі СкаЖених агрономів оперативно в нашій групі на Facebook, читайте новини в Twitter, на каналі в Telegram, завантажуйте додаток в AppStore і Google Play, підписуйтесь на нас в Instagram та переглядайте відео на YouTube.