Дорогі учасники спільноти, хоч переможця Польової БОРНІ і визначило авторитетне журі, і ним став Василь Безкоровайний, ми провели онлайн голосування за найбільш гідного кандидата на думку учасників спільноти СкаЖений агроном.
Їхні симпатії при голосуванні – це приз для наших учасників БОРНІ.

Фото призів

blank  blank   blank   blank

Завдяки підтримці відомої насіннєвої компанії ЄВРАЛІС СЕМАНС, ми отримали можливість показати спільноті відповіді молодих талановитих агрономів, які взяли участь у польовому випробуванні в рамках конкурсу Кращий молодий Агроном 2019 на виставці Міжнародні дні поля!

Перше місце, в нашому віртуальному голосуванні, виборов ОЛЕГ ЗАГОРОДНІЙ! Він отримає перший приз нашої БОРНІ – набір екологічно чистого вина від торгової марки “ДоброДій“. Друге і третє місце зайняли ОЛЕНА ВАСЕНЬОВА і ВАСИЛЬ БЕЗКОРОВАЙНИЙ, вони нагороджуються подарунками від нашого партнера компанії “Агроград В”, а всі учасники ПОЛЬОВОЇ БОРНІ нагороджуються знаком “ЗІРКА СКАЖЕНОГО АГРОНОМА”!

Окрема щира подяка агроекспертам, які увішли у склад журі ПЕРШОЇ ПОЛЬОВОЇ БОРНІ:

Вернер Вальд, фермер, представник Німецького сільськогосподарського товариства DLG

Ірина Логінова, консультант з живлення рослин НВК “Квадрат”, кандидат с.-г. наук

Сергій Резніченко, Corteva Agriscience™, керівник Сільськогосподарський підрозділ DowDuPont

Нижче, ви маєте змогу ознайомитись з відповідями кожного з учасників. І не забуваємо, підписуватись на Ютуб-канал СкаЖеного Агронома. Все найцікавіше там

 

 

 

 

 

 

 

Отримуйте поради і коментарі СкаЖених агрономів оперативно в нашій групі на Facebook, читайте новини в Twitter, на каналі в Telegram, завантажуйте додаток в AppStore і Google Play, підписуйтесь на нас в Instagram та переглядайте відео на YouTube.