Погодні умови останніх трьох років, сприяють виникненню і розвитку такої хвороби, як церкоспороз. Церкоспороз — найбільш небезпечне захворювання листя цукрових буряків (і не тільки), яке суттєво впливає на цукристість буряків. Щоби швидко і ефективно уникнути даної проблеми в полі, в системах фунгіцидного захисту бажано чергувати діючі речовини із різних хімічних груп. Саме такий дослід було закладено на АгроАрені Захід. Про результати цього досліду можна дізнатися зі свіжого відео нашого спільного проєкту – «Досвід. АгроАрена», яке підготовали для нас експерти компанії Байєр!

Свої запитання до експертів компанії Байєр ви можете поставити в коментарях до цього відео, або на Ютюб каналі «Досвід. АгроАрена» #АгроАрена #АгроАренаBayer #вирощування_цукрових_буряків

Отримуйте поради і коментарі СкаЖених агрономів оперативно в нашій групі на Facebook, читайте новини в Twitter, на каналі в Telegram, завантажуйте додаток в AppStore і Google Play, підписуйтесь на нас в Instagram та переглядайте відео на YouTube.