27 листопада в Козятинському районі, в урочистій обстановці було відкрито Юзефо-Миколаївський біогазовий комплекс! Цей проєкт реалізувала “Юзефо-Миколаївська біогазова компанія”!

Відкрито шлях для сучасного, екологічного і економічного виробництва зеленої електричної енергії! Будівництво комплексу розпочалося в 2017 році!

Майже 70 відсотків комплектуючих та обладнання вироблено в Україні, в тому числі на Козятинському машинобудівному заводі. Майже 50 нових робочих місць! Біогазовий комплекс – це потужний базис для подальшого промислового розвитку регіону!

Нове підприємство буде працювати на сировині, яка залишається після виробництва цукру, а також на поживних рештках сільськогосподарського виробництва і не потребує додаткової енергії. На невеличкому майданчику збудовано екологічно чиста сучасна електростанція потужністю 3,2 МВт на годину.

До речі, кінцевим продуктом технологічного процесу, відкритого вчора біогазового комплексу, буде не тільки дешева електроенергія і тепло, а й ефективні добрива для сільськогосподарського виробництва!

Попереду будівництво другої черги комплексу і розвиток інфраструктури підприємства!

Отримуйте поради і коментарі СкаЖених агрономів оперативно в нашій групі на Facebook, читайте новини в Twitter, на каналі в Telegram, завантажуйте додаток в AppStore і Google Play, підписуйтесь на нас в Instagram та переглядайте відео на YouTube.