Друзі, СкаЖені Агрономи!
Щонеділі ми з вами повертаємося до спільного проєкту компанії «Байєр» (Агрономіка Україна) і професійної комунікаційної платформи «СкаЖений Агроном» – «Досвід. АгроАрена»!

Для тих, хто вперше дивиться відео з цього проєкту, цікаво буде знати, що цього року компанія «Байєр» інформує всіх агрономів України в режимі онлайн про розвиток культур, про досліди, про цікаві спостереження фахівців компанії на АгроАренах Захід і Південь.

В цьому випуску на вас чекає цікава і професійна розмова про ріпак.

Якщо ви ще не зробили свій вибір, стосовно насіння озимого ріпаку на новий сезон, вам це відео буде корисним. Стратегія вирощування озимого ріпаку починається з вибору гібриду.

Експерт «Байєр» Віктор Любар з майданчику АгроАрени Південь дає повну і професійну інформацію про те, як правильно підібрати гібрид озимого ріпаку. Ви почуєте інформацію про всі гібриди Декалб з портфоліо компанії «Байєр» в сезоні 2021 року.

Зверніть увагу на характеристики нових гібридів!

Колеги, кожен з вас, переглядаючи відео звіти з АгроАрен компанії «Байєр», може поставити свої запитання в коментарях до цього відео, або на каналі Досвід. АгроАрена Південь.

Переглянути всі відео:
АгроАрена Південь ➡️ https://bit.ly/3d0b3DI
АгроАрена Захід: ➡️ https://bit.ly/3eiASzd

Отримуйте поради і коментарі СкаЖених агрономів оперативно в нашій групі на Facebook, читайте новини в Twitter, на каналі в Telegram, завантажуйте додаток в AppStore і Google Play, підписуйтесь на нас в Instagram та переглядайте відео на YouTube.