Наш спільний навчально-інформаційний проєкт «Досвід. АгроАрена» продовжує свою роботу, фахівці компанії БАЙЄР з АгроАрени Центр випустили два цікавих і актуальних матеріали. І ми із задоволенням публікуємо їх. Перший матеріал стосується розвитку озимої пшениці.

Експерти компанії провели обстеження посівів на демоділянках АгроАрени Центр і дали нам відповіді на основні питання: – Які фунгіцидні протруйники треба застосовувати?; – Як перепад нічних і денних температур впливає на розвиток рослин озимої пшениці?; – Чи доцільно застосовувати гербіциди восени? Вам цікаво почути професійні відповіді на ці запитання? Тоді, знайдіть десять хвилин свого часу, щоби переглянути це відео.

А. якщо у вас виникнуть запитання, експерти компанії БАЙЄР завжди відкриті до спілкування, ви можете поставити свої запитання в коментарях до цього відео, або на каналі компанії в Ютюб, і отримати змістовну відповідь. Незабаром, на вас чекає відео про стан посівів ріпаку на АгроАрені Центр. #агроарена #озимапшениця

Отримуйте поради і коментарі СкаЖених агрономів оперативно в нашій групі на Facebook, читайте новини в Twitter, на каналі в Telegram, завантажуйте додаток в AppStore і Google Play, підписуйтесь на нас в Instagram та переглядайте відео на YouTube.