Літо! Час збирання врожаю і внесення основних добрив зовсім скоро!
Нас часто запитують: «Скільки добрив необхідно внести, щоб зібрати максимальний врожай?»

Найперше, що необхідно знати для розрахунку норми внесення добрив, яка кількість елементів живлення в ґрунті. Для цього слід провести аналіз ґрунту.
Чомусь деякі землекористувачі часто сумніваються чи робити аналіз ґрунту, пояснюючи це тим, що дорого і результату не принесе. Насправді аналіз ґрунту дозволить заощадити Ваші кошти і збільшити врожайність. Саме аналіз ґрунту є фундаментом для побудови системи живлення рослин в сівозміні.
Коли ж провести агрохімічний аналіз ґрунту? Час відбору проб ґрунту – після збирання врожаю, або перед посівом. Досвідчений агроном сам визначить оптимальний час відбору зразків, для того щоб встигнути внести рекомендовані лабораторією добрива.

Коректність результатів аналізу також залежить від правильності відбору зразків. Зазвичай проби відбираються за методом «конверту», ділянка візуально ділиться на дві діагоналі, через кожні 100-150 метрів робиться вкопування на глибину 0-20 см. Весь відібраний ґрунт необхідно помістити в пластикову ємність, ретельно перемішати і близько кілограма передати в лабораторію.
Замовивши агрохімічний аналіз ґрунту в лабораторії «Агротест» Ви отримаєте:

– Детальну інформацію по реальному рівню родючості Вашого ґрунту.
– Рекомендації по внесенню добрив під певні культури і врожайність.
– Ви зменшите або оптимізуєте витрати на закупівлю добрив.

З моменту доставки ґрунту в лабораторію, до отримання результатів аналізу – 3 дні!

Агрохімічний аналіз і рекомендації щодо внесення добрив лабораторії «Агротест» дозволять прийняти правильне рішення і ефективно використовувати земельні ресурси.

Подумайте не тільки про сьогодення, а й про майбутнє!

Аналіз ґрунту в Агротест! Тут і зараз!

Ми готові відповісти на Всі Ваші запитання. Дзвоніть 044-390-60-11