“ПОЛЕ на ДОЛОНІ”… ми вже давали маленьку інформацію про те, що запускаємо новий спільний з компанією КОРТЕВА, інформаційний проєкт для фермерів і агрономів, для тих, хто вирощує на своїх полях сільськогосподарські культури.

Всі агрономи і фермери знають, що для успішного ведення сільського господарства треба весь час навчатися, обмінюватися досвідом з колегами, з фахівцями компаній-виробників! Кожного року в сучасне сільське господарство приходять нові технології, нові сорти та гібриди культур, нові засоби захисту цих культур від хвороб, шкідників та бур’янів, нова техніка. Частково комплексну функцію обміну інформацією та навчання виконують польові заходи, Дні Поля. Кожного року по Україні проходить вже більше тисячі таких заходів, а взимку прижився формат навчальних семінарів. Ми з вами не одного разу були на таких яскравих і цікавих заходах і, по своєму досвіду, знаємо, що всю цікаву інформацію за дві-три години Дня Поля запам’ятати практично не можливо.

А ще й треба з колегами поспілкуватися, і в конкурсах взяти участь і концерт послухати, і на “шосте” питання не запізнитися… То ж виходить, що частина корисної інформації забувається, частина зовсім стає недоступною… А, іноді, в нас просто немає можливості відвідати День Поля.

ЩО РОБИТИ!
Нам здається, ми з компанією КОРТЕВА знайшли вихід. Ми запишемо всю цікаву для вас інформацію окремими відео рядками і, після заходу, прокажемо її вам тут в спільноті. Фахівці компанії КОРТЕВА спокійно і виважено розкажуть нам про найцікавіше з того, що вони планують розказати і показати на Дні Поля.
А ще, вони зможуть ґрунтовно відповісти на ваші ЗАПИТАННЯ, які ви маєте змогу поставити до них перед Днем Поля!

Питання стосовно насіння, стосовно технологій, стосовно засобів захисту рослин, стосовно прямих продажів… До речі, цей проєкт нам допоможе реалізувати наш з вами учасник спільноти, МАСТАК “СкаЖеного Агронома” ОЛЕГ САРБАШ!

Ми стартуємо. Чекаємо вас на Дні Поля компанії Кортева!

А, вже зараз, ви зможете в коментарях поставити свої запитання до фахівців компанії КОРТЕВА (Піонер, Дюпон) і отримати персональну відповідь.

#CortevaAgriscience #День_поля #День_поля_2019 #Віртуальний_день_поля