“Правильна” чи “не правильна” соя! Ми часто робимо висновки в бік “не правильної” сої. “СкаЖений Агроном” підтримує “правильну” сою! Чому, відповідь можна отримати на заході, який організували для агрономів Асоціація “Дунайська Соя” та агропромхолдинг “Астарта”.

12 вересня 2019 р. запрошуємо Вас на День соєвого поля 2019, який організовують Асоціація «Дунайська Соя» та агропромхолдинг «Астарта-Київ».

Інформуємо, що у зв’язку з екстремально посушливими погодними умовами, що склались цього року на Полтавщині, більшість сортів сої, які планувалось представити під час Дня соєвого поля 2019 в с. Гаркушинці Полтавської області 12 вересня 2019 року, були обмолочені раніше запланованої дати задля збереження належних результатів досліду*.

Організатори заходу, Асоціація «Дунайська Соя» та агропромхолдинг «Астарта-Київ», прийняли рішення перенести місце проведення Дня соєвого поля 2019 з Полтавщини на Вінниччину, де в рамках досліду із вирощування сої в різних агро-кліматичних зонах було закладене аналогічне демо-поле.

📌 НОВЕ МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ:

Дослідні поля ASTARTA Select, с. Кушелівка, Хмільницький р-н, Вінницька область

GPS координати: 49.652875, 27.943287

49°39’10.4″N 27°56’35.8″E

🌐 Більше про захід на сайті: www.soyafieldday.com

*Цього року на дослідних полях ASTARTA Select на Полтавщині та Вінничині Асоціація «Дунайська Соя» разом із агропромхолдингом «Астарта-Київ» заклали експеримент із вирощування не-ГМ сої, який спрямований на те, щоб оцінити потенціал однакових сортів сої за різних географічних та погодно-кліматичних умов. В рамках обох дослідних посівів представлено 60 сортів найпоширеніших в Україні комерційних не-ГМ сортів сої.

🕙 Початок реєстрацій о 10:00.
День соєвого поля 2019 – це унікальна можливість оцінити потенціал 60-ти основних комерційних сортів не-ГМ сої, різних груп стиглості як іноземної, так і вітчизняної селекції на одному незалежному майданчику, ознайомитись із ефективними технологіями вирощування не-ГМ сої, цукрового буряка, соняшника, кукурудзи, а також особисто поспілкуватись із кращими експертами галузі.

УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА за умови попередньої реєстрації.

Більше інформації про захід та реєстрація на сайті: www.soyafieldday.com
Якщо у Вас виникнуть запитання щодо участі, будь ласка, звертайтеся до організаторів.

Контактна особа Анастасія Радюк:
📲 +38 067 467 21 32 (тел. гарячої лінії 0800 211 242),
📧: info.ua@donausoja.org

Отримуйте поради і коментарі СкаЖених агрономів оперативно в нашій групі на Facebook, читайте новини в Twitter, на каналі в Telegram, завантажуйте додаток в AppStore і Google Play, підписуйтесь на нас в Instagram та переглядайте відео на YouTube.