Ми вже давали анонс цієї передачі і розповідали вам, що знімальна група «СкаЖеного Агронома» і журналу AGROEXPERT завітала до гостинного Мелітополя.

Стало вже доброю традицією, запрошувати на зйомки наших передач партнерів, друзів і учасників групи «Скажений Агроном». Нам вдалося записати багато корисних думок і рекомендацій, які, ми сподіваємося, будуть корисні і цікаві вам, колеги!

Про що вели розмову? В першу чергу про актуальні проблеми в посівах пшениці, соняшнику і озимого гороху! Невеликі фрагменти, в розділі «Теревеньки СкаЖених», присвячені вирощуванню гірчиці і вирощуванню пшениці без фунгіцидів.

Як і перша, передача «ВІДКРИТЕ ПОЛЕ» складається з трьох розділів: Теревеньки СкаЖених, Польовий досвід і Інфореманент.

Завдяки нашим гостям: агрономам підприємств, експертам дистриб’юторської компанії «Поділляагрозахист» і компанії-виробника засобів захисту рослин «Агрохімічні технології» ми постаралися відповісти на найактуальніші питання СкаЖених.

Окрема подяка торговій марці «ДоброДій» за всебічну підтримку нашого проекту!

Запасайтесь терпінням, дивіться предачу до кінця! Пишіть в коментарях ваші запитання, ваші уточнення та пропозиції!

 

Отримуйте поради і коментарі СкаЖених агрономів оперативно в нашій групі на Facebook, читайте новини в Twitter, на каналі в Telegram, завантажуйте додаток в AppStore і Google Play, підписуйтесь на нас в Instagram та переглядайте відео на YouTube.