Купуй насіння соняшнику MAS 83.SU  і за кожні 30 п.о.* отримай подарунок** на вибір:
1 кг мікоризанту MycoFix
або
20 кг фунгіциду Ксеон® Bayton
або
40 л мікродобрива EnerGreen Premium B***

Термін дії Акції
з 06.04.2021 до 07.05.2021

* 1 п.о. складає 1 мішок та містить 150 тис. насінин +/-1%.
Рекомендована норма висіву: 75 тис. насінин/га або 1 п.о. на 2 га
** під подарунком мається на увазі отримання одного з акційних препаратів на вибір у повному обсязі за 1 грн з ПДВ (вартість зазначена за один акційний препарат у вказаній кількості)
*** продукт EnerGreen Premium B зареєстрований в Україні під маркою EnerGreen Біобор. На нього поширюються всі рекомендації і т.д. в рамках реєстраційних даних

Географія
Акція діє на території областей України: Вінницька, Волинська, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська, Львівська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська області.

Умови поставки
Доставка акційного набору здійснюється за рахунок компанії VITAGRO PARTNER.

Поняття
п.о. – посівна одиниця;
акційні препарати – препарати, що беруть участь в Акції за вказаними умовами;
акційний набір – в даному випадку насіння соняшнику + акційний препарат на вибір (у вказаних відповідних об’ємах).

Опис акційних продуктів
Соняшник MAS 83.SU – эксклюзивний cередньоранній TBMT гібрид в портфоліо VITAGRO PARTNER з прекрасною здатністю до адаптивності для ранньої групи з високим потенціалом врожайності, придатний до широкого спектру технологій вирощування.

Виробник насіння – MAS Seeds
Мікоризант MycoFix – стимулятор росту коріння широкого спектру культур, вироблений на основі мікоризного гриба Glomus intraradices.

Фунгіцид Ксеон® Bayton – препарат (цимоксаніл, 250 г/кг + металаксил, 100 г/кг) профілактичної та лікувальної дії від комплексу хвороб.

Мікродобриво EnerGreen Premium B – водний розчин Боретаноламіну, розроблений для корегування дефіциту елементу в ключових фазах на всіх культурах.

Більш детальну інформацію про механіку Акції дізнавайтесь у менеджерів Вашого регіону.

Контактний телефон
+38067 482 64 01

Отримуйте поради і коментарі СкаЖених агрономів оперативно в нашій групі на Facebook, читайте новини в Twitter, на каналі в Telegram, завантажуйте додаток в AppStore і Google Play, підписуйтесь на нас в Instagram та переглядайте відео на YouTube.