Правило “чим більше, тим краще” не працює, коли мова йде про посів. Збільшити кількість насіння в полі, не означає отримати вищу підсумкову врожайність. Ви всього лише збільшите вартість посіву, заривши в землю свій прибуток.
Перекриття при посіві часто походять із недоліків техніки і не залежать від сумлінності дотримання технології. Якщо посівна техніка не використовує точну GPS-навігацію, а сівалки не мають функцій автономного відключення секцій, ви гарантовано отримаєте пересіви:
☑️ в місцях розвороту;
☑️ по контурах поля;
☑️ в місцях перекриття сусідніх колій.
Витрати посівного матеріалу ще збільшуються, якщо у вас поля неправильної геометричної форми.
Уникнути перевитрат насіння дозволяє посів сівалками точного висіву.
Ми в Carefield використовуємо сівалки точного висіву Vaderstad Tempo, які дозволяють уникати повторного посіву:
повіряють положення за допомогою уточненого RTK-сигналу;
мають індивідуальний електричний привод насіннєвих дозаторів для автономного відключення висівних апаратів.
Послуга посіву від компанії Carefield, це точний висів без перекриттів у Подільському регіоні, та точне дотримання посівної норми, без перевитрат посівмату цінних високопродуктивних сортів.
Дізнатися більше про переваги співпраці з Carefield можна за посиланням https://bit.ly/38HFmPq, або за тел. +38 067 450 27 74.
Отримуйте поради і коментарі СкаЖених агрономів оперативно в нашій групі на Facebook, читайте новини в Twitter, на каналі в Telegram, завантажуйте додаток в AppStore і Google Play, підписуйтесь на нас в Instagram та переглядайте відео на YouTube.