Всеукраїнський конкурс «Кращий молодий агроном» з 2012 року організовує журнал Agroexpert.

Його метою є виявити та відзначити активну молодь яка обрала за свою професію агрономію. Зокрема, крім молодих агрономів, які вже розпочали працювати за фахом учасниками конкурсу вже другий рік можуть бути і студенти агрономічних спеціальностей випускних курсів.

blank

Конкурс включає чотири фахових напрями – номінації, у яких агроекспертна комісія обирає по одному переможцю: «Селекція і насінництво», «Агрохімія і ґрунтознавство», «Захист рослин» і «Плодововочівництво».

У 2019 році поряд з нами були Київський міжнародний контрактовий ярмарок; КВС-Україна; РАЖТ-Семенс Україна; Corteva Agrisciense; AgeSoya; Belchim Crop Protection; Saatbau Україна; Август Україна; Асоціація «Дунайська соя»; СкаЖений Агроном; ДЛГ Україна

blank

Новинкою цьогорічного конкурсу стала практична частина «Польова БОРНЯ Кращих молодих агрономів» між час міжнародних Днів поля у Дослідницькому, яку ми організували спільно з ДЛГ Україна та професійною агрономічною Facebook-спільнотою «СкаЖений агроном», під час якої учасники у польових умовах вирішували практичні завдання та проводили діагностику стану посівів.

blank

Богдан Вокальчук – кращий молодий агроном 2019 у номінації «Плодоовочівництво»: 27 років, аспірант Інституту біоенергетичних культур та цукрових буряків, агроном консультант компанії «Український аграрний ресурс»

Олександр Міщенко – кращий молодий агроном 2019 у номінації «Агрохімія і ґрунтознавство»: 20 років, бакалавр НУБіП на кафедрі «Рослинництва»

Антон Палієнко – кращий молодий агроном 2019 у номінації «Захист рослин», 23 роки, агроном по захисту рослин СТОВ «Карат Плюс»

Василь Безкоровайний – кращий молодий агроном 2019 у номінації «Насінництво та селекція»: 26 років, головний агроном «Поділля Плюс», Хмельницька область.

Олег Загородній, який отримав спеціальну відзнаку «Кращий молодий агроном. Соя 2019»: 21 рік, магістр другого року навчання НУБіП та наразі є учасником навчальної програми «Еразмус Плюс» Латвійського університету наук про життя та технології

Олена Васеньова, удостоєна спеціальної номінації «Кращий молодий агроном. Агроледі 2019»: 29 років, заступниця комерційного директора по роботі з ключовими клієнтами компанії “Хімагромаркетинг”

Отримуйте поради і коментарі СкаЖених агрономів оперативно в нашій групі на Facebook, читайте новини в Twitter, на каналі в Telegram, завантажуйте додаток в AppStore і Google Play, підписуйтесь на нас в Instagram та переглядайте відео на YouTube.