Друзі, СкаЖені! Пам’ятаєте, ми з компанією Corteva Agriscience в серпні започаткували новий проєкт під назвою “ПОЛЕ на ДОЛОНІ” – це така собі віртуальна версія польового заходу. В даному випадку ми покажемо вам всю цікаву інформаційну частину реального Дня Поля, який пройшов 30 серпня цого року в Полтавській області, село Стасі.

Весь проєкт складається з трьох частин. Сьогодні і завтра ми покажемо вам першу і другу частини (Кукурудза і Соняшник). Всі, хто відвідав цей захід у серпні мають можливість оновити інформацію, а ті, хто не мав можливості це зробити, можуть відвідати захід віртуально.

УВАГА! Компанія Corteva Agriscience готова відповісти на ваші запитання, які можна ставити в коментарях до цього відео. А ще, агрономи і фахівці, які поставлять найкращі запитання гарантовано отримають гарненькі подарунки від компанії!

Отримуйте поради і коментарі СкаЖених агрономів оперативно в нашій групі на Facebook, читайте новини в Twitter, на каналі в Telegram, завантажуйте додаток в AppStore і Google Play, підписуйтесь на нас в Instagram та переглядайте відео на YouTube.