Друзі, колеги!

[/fusion_youtube

Ми починаємо новий сезон “СкаЖеного Агронома” і починаємо його з підсумків сезону минулого. Кожного року, о цій порі ми відзначаємо тих, хто брав активну участь у спілкуванні з колегами, а також тих, хто знаходив час і терпіння поділитися з колегами своїм досвідом, своїми знаннями.
Ми анонсуємо рейтинг спільноти ЗОЛОТИЙ ХРУЩ 2020!
Для тих, хто “не в курсі” нагадаємо, шо рейтинг під загальною назвою ЗОЛОТИЙ ХРУЩ складається з двох номінацій:
ЗІРОК СКАЖЕНОГО АГРОНОМА і з МАСТАКІВ СКАЖЕНОГО АГРОНОМА!
ЗІРКИ СКАЖЕНОГО АГРОНОМУ – це наші колеги, учасники спільноти, які були активними дописувачами в групі за минулий рік. На сьогодні учасників гурупи з таким званням 42 агронома і фахівця сільського господарства.!
А, от учасників експертного рівня в нашій спільноті значно менше. Ми їх назвали МАСТАКАМИ СКАЖЕНОГО АГРОНОМА! Сьогодні лише 10 фахівців, які отримали це звання нашої спільноти, ви всі їх дуже добре знаєте.
В цьому році ми кардинально змінюємо систему відбору кандидатів. Головні рішення стосовно рейтингу ЗОЛОТИЙ ХРУЩ ми делегуємо спільноті.
ЗІРОК СкаЖеного Агронома ми, разом з вами будемо обирати загальним голосуванням всіх учасників спільноти.
А, от кандидатів в МАСТАКИ СкаЖеного Агронома ми попросимо висунути вузькому колу самих МАСТАКІВ. Вони запропонують кандидатури, з яких ми всі разом оберемо тільки одного МАСТАКА цього сезону!
У нас дуже приємна новина для кандидатів!
В цьому році патронат над нашим рейтингом ЗОЛОТИЙ ХРУЩ взяла на себе компанія, яка підтримує нашу спільноту – «Майбутнє будуємо разом» (Торгова марка «ДоброДій»).
Ця відома компанія формує призовий фонд для переможців нашого рейтингу і допомогає виготовити знаки рейтингу.
Отже, призовий фонд рейтингу ЗОЛОТИЙ ХРУЩ в цьому році такий:
МАСТАК СкаЖеного Агроному отримає Золотий знак під номером 11, подарунки від Торгової марки «ДоброДій» і грошову премію в розмірі 30000 гривень!
ЗІРКИ СкаЖеного Агроному отримують срібні знаки, подарунки від Торгової марки «ДоброДій» і компанії «АГРОГРАД В», та цікаву пропозицію від Торгової марки «Добродій», якою може добровільно скористатися кожний лауреат. Володарі «Зірки СкаЖеного Агронома» отримують можливість безкоштовно провести у себе випробування на одній сільгоспкультурі (на власний вибір) на площі 10га. Для цього на вказану «зіркою» адресу надсилається (безоплатно) необхідна для повного технологічного циклу вирощування кількість продуктів ТМ «ДоброДій» та надається необхідний агрономічний супровід. Єдиною умовою для отримання необхідної продукції (окрім, власне, бажання «Зірки») є зобов’язання надати письмовий звіт по закінченню випробувань. Опис всіх препаратів і їх властивостей виз можете знайти в нашому інтернет-магазині: https://crazyagroshop.com/

Ми розпочинаємо наш рейтинг «ЗОЛОТИЙ ХРУЩ». Удачі всім кандидатам!

Отримуйте поради і коментарі СкаЖених агрономів оперативно в нашій групі на Facebook, читайте новини в Twitter, на каналі в Telegram, завантажуйте додаток в AppStore і Google Play, підписуйтесь на нас в Instagram та переглядайте відео на YouTube.