Друзі, колеги!
Закінчилося голосування першого етапу нашого рейтингу ЗОЛОТИЙ ХРУЩ! Ми з вами обрали тих, хто отримує звання “ЗІРКА СкаЖеного Агронома 2020”! Десять найактивніших учасників нашої спільноти отримують звання Зірка СкаЖеного Агроному, відзнаку рейтингу, а також подарунки від спонсорів нашого рейтингу. Про подарунки розкажемо пізніше, зараз називаємо призвища ЗІРОК:
1, Світлана Горновська ( Svetlana Gornovskaya)
2. Володимир Середа (Владимир Середа)
3. Андрій Пєдан
4. Сергій Чьортов (Сергей Чертов)
5. Вася Рихло
6. Андрій Донский
7. Володимир Вовк (Владимир Вовк)
8. Олексій Горбачьов (Алексей Горбачев)
9. Володимир Волошин (Владимир Волошин)
10. Сергій Піхало
Ми вітаємо всіх Зірок СкаЖеного Агронома 2020! Дякуємо вам за активну участь в діяльності спільноти ! Всі зірки отримують срібний знак СкаЖений Агроном!
Всі “Зірки СкаЖеного Агроному 2020” отримують подарунки від спонсорів нашого рейтингу:
Торгова марка “ДоброДій” – Генеральний спонсор нашого рейтингу, надає кожному лауреату можливість отримати весь комплекс препаратів для підживлення та захисту на 10 га однієї культури, а також експертно-технологічну підтримку виробника препаратів. Всі, хто скористається цією можливістю забов’язуються підготувати звіт про роботу препаратів і отримані результати!
Також Зірки СкаЖеного Агроному 2020 отримують цінні подарунки від партнерів нашої спільноти – зернового комплексу “АГРОГРАД В” та крафтової сироварні “ЩЕДРА ОКОЛИЦЯ”.
ДРУГИЙ ЕТАП РЕЙТИНГУ “ЗОЛОТИЙ ХРУЩ” – ОБРАННЯ МАСТАКА СКАЖЕНОГО АГРОНОМУ 2020 СТАРТУЄ 26 ЛЮТОГО!
МИ З ВАМИ ОБЕРЕМО ОДНОГО МАСТАКА СКАЖЕНОГО АГРОНОМУ 2020 ЯКИЙ ОТРИМАЄ ГОЛОВНИЙ ПРИЗ ВІД ТОРГОВОЇ МАРКИ “ДОБРОДІЙ” І ЗОЛОТИЙ ЗНАК!
Отримуйте поради і коментарі СкаЖених агрономів оперативно в нашій групі на Facebook, читайте новини в Twitter, на каналі в Telegram, завантажуйте додаток в AppStore і Google Play, підписуйтесь на нас в Instagram та переглядайте відео на YouTube.