Експерти АгроАрени Захід підготували чудовий відео огляд посівів озимої пшениці. Сьогодні поговоримо про результати гербіцидного і фунгіцидного захисту рослин в осінній період препаратами компанії БАЙЄР.

Наш спільний навчально-інформаційний проєкт з компанією БАЙЄР «Досвід. АгроАрена» завершує свій сезон. Біля 50-ти відеооглядів з різних дослідних майданчиків (АгроАрен) підготували фахівці компанії, в яких системно, оперативно і професійно показали агрономічній спільноті розвиток і захист різних культур в різних регіонах України. Всі матеріали цього сезону можна подивитися на каналах «СкаЖеного Агронома», а також на Ютуб-каналі компанії БАЙЄР.

Експерти компанії завжди готові прийти на допомогу. Свої запитання ви можете поставити в коментарях до відео оглядів, або на каналі компанії в Ютуб.

До нових зустрічей в новому сезоні!

Отримуйте поради і коментарі СкаЖених агрономів оперативно в нашій групі на Facebook, читайте новини в Twitter, на каналі в Telegram, завантажуйте додаток в AppStore і Google Play, підписуйтесь на нас в Instagram та переглядайте відео на YouTube.