Погодні умови цього року дозволяють продовжувати наш спільний навчально-інформаційний проєкт «Досвід. АгроАрена», навіть, у грудні! Сьогодні ми на АгроАрені Захід, і поговоримо про озимий ріпак.

Експерти компанії БАЙЄР Тарас Петросюк та Сергій Танасов проведуть для вас, колеги, оцінку стану посівів озимого ріпаку DEKALB® на АгроАрені Захід.

Ми зможемо оцінити стан рослин після припинення вегетації в залежності від норми висіву, ширини міжрядь і різних технологічних прийомів, які були проведені восени.

Дуже цікаво також прослідкувати, як вплинуло внесення препаратів Фолікур та Тілмор на регуляцію точки росту озимого ріпаку? Свої запитання до фахівців компанії БАЙЄР можна поставити в коментарях до цього відео або на ютуб каналі компанії. #озимийріпак #агроарена

Отримуйте поради і коментарі СкаЖених агрономів оперативно в нашій групі на Facebook, читайте новини в Twitter, на каналі в Telegram, завантажуйте додаток в AppStore і Google Play, підписуйтесь на нас в Instagram та переглядайте відео на YouTube.