Те дивне відчуття, коли ще недавно тобі казали, що СкаЖений агроном – це смішно, а тепер проект стає об’єктом досліджень наукових статей.
.
“Цікавою сучасною новацією є створення мобільних додатків для доступу у тематичні групи соціальної мережі. Прикладом такого функціонального поєднання є відкрита група «Скажений агроном» у мережі Facebook, мобільний додаток СкаЖений Агроном та однойменний магазин сувенірної продукції. Група «Скажений агроном» (11747 учасників) реалізує концепцію краудсорсингу. Термін краудсорсинг (англ. crowdsourcing, crowd – «натовп» та sourcing – «використання ресурсів») був введений в 2006 році для позначення залучення засобами інформаційно-комунікаційних технологій, на добровільній основі, широкого кола осіб до вирішення проблем господарської та комерційної діяльності й обміну досвідом. .
На основі краудсорсингу створені спеціалізовані соціальні мережі для аграріїв, зокрема AgFuse, що поєднує біля 3 тис. фахівців-експертів з Канади, Австралії, США та Agrimates, розраховану й на студентів та науковців. .
Основною метою таких мереж є поширення досвіду та інформаційний обмін й обговорення проблем. Метою аграрного маркетингу в соціальних мережах може бути брендинг, тобто підтримка торгівельної марки, вірусний та SMM маркетинг, медійна реклама.
.
Хороші результати по відгукам практиків мають також прийом замовлення через мережу на продажі продукції кінцевим споживачам. Профілі в соціальних мережах доречно використовувати фермерам для пошуку покупців, вимогливих до якості продукції, що не потребує переробки, прийняття замовлень на її поставку, особливо в міській місцевості. Також актуальне для виробників органічної продукції, домогосподарствам, котрі реалізують надлишки.
.
Більше тут

Отримуйте поради і коментарі СкаЖених агрономів оперативно в нашій групі на Facebook, читайте новини в Twitter, на каналі в Telegram, завантажуйте додаток в AppStore і Google Play, підписуйтесь на нас в Instagram та переглядайте відео на YouTube.