Прийнято починати новорічні привітання словами: “Цей рік був тяжким…” Ні! Цей рік був чудовим, тому що він був нашим, тому що він був і тяжким і легким, і радісним і сумним, в ньому було багато сонця і хмар вистачало! Цей рік був роком нашого життя! І це чудово! Цей рік був роком запуску нових для нас і вас проєктів. Ми робили успішні кроки і помилок вистачало! Але, ми були разом! Ми спілкувалися, обмінювалися думками. Допомогали один одному.

СкаЖений Агроном є постійно діючою комунікаційною платформою для агрономів та інших робітників села. І все це стає можливим завдяки вашому, СКАЖЕНІ, бажанню відкрито спілкуватися і обмінюватися думками в спільноті!

Всіх учасників нашої спільноти, всіх, хто працює на землі, ми щиро вітаємо з Різдвом Христовим і Новим 2020 роком! Справжні Агрономи мають можливість не один раз зустрічати новий рік! Чим не свято першого виходу в поле? Чим не свято першого цвітіння, чим не свято збір врожаю, який ти виростив своїми руками! А ранок у літньому полі – це справжнє свято! Агрономам можна не ходити до церкви, кожного ранку вони зустрічають Бога у себе в полі!

А ще ми щиро вітаємо з Різдвом Христовим і Новим 2020 роком всіх агрономів, хто зі зброєю в руках захищає нашу Землю від ворога! Мирного свята, вам друзі! Повертайтеся живими до дому, в рідне поле!

З НОВИМ РОКОМ, ДРУЗІ! ХАЙ ВАМ ЩАСТИТЬ!

Наш спільний з вами проєкт має можливість розвиватися завдяки підтримці надійних друзів-партнерів, компаній: “Агроград В”, “Майбутнє будуємо разом”, “Планта Груп”, “Поділляагрозахист”, “Рост Агро”, “Corteva Agriscience”, “Euralis Semences Ukraine”, “Агрохімічні технології”, “WSE”, “ST-Print”, “Дунайська Соя”, “МАІС”, “Агрікемія”, “Квантрум”, “РАЖТ”, “DLG Україна”,”Руда Агенція”, аграрні видання “AGROEXPERT”, “Агробізнес Сьогодні”, “Агроном” та “AgroFM”. Дякуємо вам, дорогі друзі, за підтримку!

А подаруночок під ялиночку!? Є в нас і подаруночок! Ми відкриваємо більш сучасний магазин “СкаЖений Агроном”. Він зручний, там легше знайти товар. А головне, крім сувенірної продукції там з’явиться розділ товарів для сільськогосподарського виробництва. Тільки перевірені продукти, тільки висока якість і надійний сервіс! Першими на промисловій полиці ми виклали для вас перевірені нами в полі препарати від компанії-виробника торгової марки “ДоброДій”. Замовляти можна вже сьогодні!

Crazyagroshop.com

P. S. На світлині завідуючі клубом “СкаЖений Агроном” Ірина Кушка і Сергій Андрющенко (я по китайському гороскопу Криса)).

В добру путь, друзі! В Новий рік з Новими надіями!

Слава Україні!

Отримуйте поради і коментарі СкаЖених агрономів оперативно в нашій групі на Facebook, читайте новини в Twitter, на каналі в Telegram, завантажуйте додаток в AppStore і Google Play, підписуйтесь на нас в Instagram та переглядайте відео на YouTube.