Друзі, колеги, СкаЖені!
Щось, давно наш спільний з компанією «Байєр» (Агрономіка Україна) проєкт «Досвід. АгроАрена» не відвідував АгроАрену Південь.
І ось маємо наступне відео з цього майданчика!
Починаємо, разом з фахівцями «Байєр» підбивати підсумки збирання урожаю озимих на різних демоділянках АгроАрени Південь.
З відео ми дізнаємося які густоти посіву озимої пшениці та озимого ячменю виявилися найбільш оптимальними для отримання максимального урожаю в цьогорічних умовах.
Цікаві результати отримані на дослідах з різними попередниками і на ділянці з технологією No-till. Про неї чекайте окреме відео трошки пізніше.
Не забули фахівці компанії і про результати дослідів застосування фунгіцидів на посівах озимого ячменю.
Стосовно ширини міжрядь, а також з різними строками посіву. Можна сказати, що на це відео ми чекали весь рік…озимого ріпаку ми почуємо результати урожайності на ділянках з різними густотами.
Як завжди, кожен, в кого виникнуть запитання до фахівців компанії «Байєр», може поставити їх в коментарях до цього відео.
Всі попередні відео з АгроАрен Південь та Захід можна переглянути за посиланнями:
АгроАрена Південь ➡️ https://bit.ly/3d0b3DI
АгроАрена Захід: ➡️ https://bit.ly/3eiASzd
Отримуйте поради і коментарі СкаЖених агрономів оперативно в нашій групі на Facebook, читайте новини в Twitter, на каналі в Telegram, завантажуйте додаток в AppStore і Google Play, підписуйтесь на нас в Instagram та переглядайте відео на YouTube.