20 листопада 2020 року в селі Мізяків пройде наймасштабніший в регіоні захід для власників і керівників агробізнесу – фестиваль аграрних технологій Agro Techno 2020!🌻

Ми збираємо професіоналів галузі, які працюють в радіусі 200 км навколо Вінниці, щоб:
✔️презентувати їм дієві рішення для підвищення прибутку;
✔️обмінятись досвідом впровадження інновацій;
✔️забезпечити якісний нетворкінг в професійному середовищі.

Що буде в програмі фестивалю?
💬Дві панельні дискусії по роботі з ПДВ на тему земельної реформи. Спікери – експерти-практики, які мають успішний досвід роботи з фермерськими господарствами і з агрохолдингами та аграрії з досвідом управління земельним банком до 1000 га і до 20000 га. Ви почуєте:
🔸дієві поради, які допоможуть уникнути поширених помилок і зберегти ваш прибуток;
🔸корисну інформацію, яка допоможе уникнути ризиків після відкриття ринку землі;
🔸унікальні виступи власників агропідприємств, які поділяться досвідом створення успішних господарств.
🚜Тест-драйви агротехніки та демонстрація дронів в роботі. Організатори та партнери фестивалю презентують технічні новинки, які допоможуть обробляти поля швидше та ефективніше.
🤝Територія партнерів – окремі локації, на яких ви зможете напряму поспілкуватися з виробниками агрохімії, агроелектроніки, техніки та познайомитися з їх продукцією.

Під час заходу учасників чекає якісний нетворкінг, спілкування з колегами, презентація рішень для бізнесу і життя.
✳️Фестиваль пройде на території агропарку ZGAR – платформи для співпраці аграріїв регіону, створеної компанією Carefield.

🌾Agro Techno 2020 – це 10 насичених годин, після яких у ваших руках буде набір ефективних рішень для розвитку вашого господарства.

Запрошуємо приєднатися!
Реєстрація – за посиланням: http://surl.li/gncy

Отримуйте поради і коментарі СкаЖених агрономів оперативно в нашій групі на Facebook, читайте новини в Twitter, на каналі в Telegram, завантажуйте додаток в AppStore і Google Play, підписуйтесь на нас в Instagram та переглядайте відео на YouTube.