В докарантинні часи, на дослідницьких полях компанії Mais Dnipro восени проводилися потужні польові заходи, а в цьому році це стало майже неможливим…майже – це не значить зовсім!
Отож колеги, агрономи! Разом з фахівцями насіннєвої компанією “МАІС Дніпро” ми записали для вас всю теоретичну частину польового заходу. Знайдіть півгодини вашого часу, щоби почути корисні поради і відповіді на запитання, які виникають при вирощуванні кукурудзи!

Продовжуючи розмову про вітчизняну насіннєву компанію МАІС Дніпро, окремо зупинимося на продуктах компанії, на гібридах кукурудзи, які, пропонує МАІС Дніпро сільгоспвиробникам України.

Суттєва відмінність МАІС Дніпро від багатьох українських насіннєвих компаній, це своя потужна селекція!

Селекціонерами компанії створено власний генетичний банк, який включає кілька тисяч селекційних зразків, що дозволяє відносно швидко створювати і виводити на ринок нові гібриди кукурудзи, які відповідають вимогам сучасного виробництва.

 

Потенціал насіння від компанії МАІС Дніпро складається з багатьох факторів! В третій частині нашого марафону ми розкажемо, як реалізується потенціал насіння кукурудзи за рахунок потенціалу самої компанії, її виробничого і кадрового ресурсу! Насіннєва компанія МАІС Дніпро ефективно використовує універсальну модель реалізації своєї продукції, яка включає в себе власну мережу регіональних представників, дистрибуторської компанії України та інтернет-магазини МАІС Дніпро ії партнерів. Така модель реалізації насіння дозволила компанії отримати найвищу частку сегмента національного насіннєвого ринку гібридів кукурудзи!

Отримуйте поради і коментарі СкаЖених агрономів оперативно в нашій групі на Facebook, читайте новини в Twitter, на каналі в Telegram, завантажуйте додаток в AppStore і Google Play, підписуйтесь на нас в Instagram та переглядайте відео на YouTube.